איך בוחרים נערת ליווי?

אפריל 28, 2023 0 Comments

אם החלטת להזמין נערת ליווי ואתה כבר יודע איך להשיג מספרי טלפון של משרדי שירותי ליווי, השאלה הבאה שבטח עולה לך לראש היא – איך בוחרים נערת ליווי?

הדרך הטובה ביותר להתחיל היא לחשוב על הטעם שלנו, כי אם אתה מעדיף נערת ליווי ברונטית או בלונדינית, זה כבר יהיה אחד המדדים שתוכל להשתמש בו, כאשר אתה מחייג אל משרד שירותי  ליווי ומתעניין בהיצע הנערות שיש להם.

כמובן שישנם נתונים נוספים שכדאי לך לשאול על פי הטעם האישי שלך – אם אתה מעדיף בחורות גבוהות או נמוכות כדאי שתבחן את זה, או כל מאפיין אחר לפי הטעם שלך בבחורות – בחורה רזה או מלאה, אירופאית או מזרחית, בעלת חזה קטן או חזה שופע וכדומה. כל אחד מהנושאים הללו יכול לאפשר לך לבצע את הסינון הראשוני, אבל עדיף שלא תשאל בטלפון משהו כמו :"שלום, רציתי לדעת האם יש לכם במשרד נערת ליווי נמוכה ורזה, עם שיער ברונטי וחזה מלא, והכי חשוב שתהיה ממוצא מערב אירופאי", כי הסיכוי שתקבל תשובה חיובית על שאלה כזו הוא בערך כמו לנסות להתקשר לסוכנות לתיווך נדל"ן ולשאול אם יש להם להשכרה דירת 3 חדרים, מרוהטת, עורפית, בקומה נמוכה, בבניין עם מעלית, ברחוב אלנבי במספרים הנמוכים כולל חניה ותשלום שכירות חודש בחודשו – הוא קיים, אבל עדיף להגמיש את הדרישות אם אנחנו באמת רוצים להשיג משהו, כי, בחיים כמו בחיים – בסופו של דבר נצטרך להתפשר, אז עדיף שנגדיר לעצמנו מראש על מה אנחנו מוכנים להתפשר ומה הם הקווים האדומים שלנו – עליהם לא נסכים להתפשר.

אם נחזור לדוגמא שלנו, זה בסדר לחפש נערת ליווי ברונטית וגבוהה, או לחפש נערות ליווי ממוצא מזרחי עם חזה שופע, או כל דבר שילוב אחר שמוצא חן בעינינו, אבל הנקודה היא – שעדיף להתמקד בשני מאפיינים עיקריים שחשובים לנו, ונשים פחות דגש על מאפיינים שפחות חשובים לנו, ושיהיה בהצלחה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *