מסיבת הגיוס של יוסי

אפריל 28, 2023 0 Comments

חבר טוב שלי יוסי התגייס לפני שבוע בערך, וחשבנו ככה כמה חברים איך לחגוג ליוסי את הגיוס. מצד אחד יוסי ואנחנו חברים כבר ממש מלא שנים, עוד מתקופת היסודי ועשינו באמת הרבה דברים ביחד, אבל שאר החברים הם רק כאלה שהכרנו בתיכון, אז לי לא היה אכפת להשקיע, כי באמת שיוסי חבר מפרגן, אבל הם התלבטו.

בסופו של דבר הם הציעו שנלך כולנו לאיזה פאב בתל אביב ונדפוק שם אלכוהול ושנזמין את יוסי. בעיניי זה היה אדיוטי אבל זרמתי איתם, למרות שהיו לי תוכניות אחרות בשבילנו…

ביום של המסיבה נפגשנו כמה חברים בתל אביב, ויוסי שלא ממש חובב אלכוהול הזמין רק וודקה רד בול, ואני שתיתי שוט אחד של ייגר, בתירוץ שבאנו עם הרכב ואני גם צריך לנהוג חזרה. כמו שחשבתי זו לא הייתה ממש מסיבת גיוס, אלא יותר אירוע גיוס, כי זה לא היה באמת שונה מכל יציאה אחרת שלנו.

בקיצור, טו מייק א'לונג סטורי שורט, אחרי שיצאנו משם והלכנו לכיוון הרכב, אמרתי ליוסי שמסיבת הגיוס האמיתית שלו תתחיל אוטוטו. נכנסו לרכב ונסענו למקום לא רחוק משם, לדירה דיסקרטית, כי המתנה האמיתית של יוסי הייתה אורגיה שלנו ביחד עם זונה.

למזלנו מצאנו דירה דיסקרטית עם זונה שמצאה חן בעיני שנינו והיא גם הסכימה שנעשה אורגיה. יוסי בהתחלה די התרגש אבל הזונה ידעה מה לעשות כדי להעמיד לו את הזין, ובזמן שאני זיינתי אותה בדוגי היא מצצה ליוסי ואחרי זה התחלפנו. האמת שקצת התבאסנו כי הזונה לא הסכימה למצוץ בלי קונדום, אבל כל אחד מאיתנו גמר פעמיים, אבל מה שחשוב זה ששנינו נהנינו, ואת החוויה הזו אנחנו לא נשכח זה בטוח.