מוטי מחפש נערת ליווי במרכז

אפריל 28, 2023 0 Comments

אני מחפש נערת ליווי עם ציצים גדולים

אהלן, קוראים לי מוטי, ואני מחפש נערת ליווי עם ציצים גדולים!!! רגע, רגע, רגע. לפני שאתם מתחילים להפציץ אותי במספרי טלפון של נערות ליווי עם ציצים גדולים שפגשתם או שיצא לכם להזמין, חשוב לי ליישר איזה קו – אני לא מחפש סתם נערת ליווי עם ציצים גדולים, אני מחפש את שלי (היא לא שייכת לי, קוראים לה שלי).

זה היה לפני יותר משנה וחצי, היינו אני וערן אצלי בבית, והתחשק לנו לזיין, אז החלטנו להזמין נערות ליווי במרכז . ערן חיפש מספרי טלפון של נערות ליווי ועשה כמה טלפונים, עד שהוא מצא איזה משרד שירותי ליווי והזמין בחורה.

לקח איזה שעה בערך, עד ששלי הגיעה אליי הביתה. היא הייתה נראית צעירה יחסית, אולי בת 22, משהו כזה. היא לא הייתה גבוהה במיוחד, אבל היו לה ציצים גדולים ומדהימים. ערן שהיה קצת עייף נכנס איתה קודם לחדר שינה שלי, ואני חיכיתי בסלון. אחרי איזה עשרים דקות ערן יצא, אמר שהוא עייף והלך הביתה, ואני נכנסתי.

טוב, אתם לא מבינים, אבל השלי הזאת היא בחורה שלא מהעולם הזה. היא מדהימה ברמות מטורפות, היא הייתה סקסית בטירוף ואני ללא ספק הייתה הסקס הכי טוב שהיה לי בחיים.

חודש אחרי פתאום קלטתי שאני כל הזמן חושב עליה ושאני חייב להשיג אותה, אבל ערן לא זכר את השם של המשרד שממנו הזמנו אותה, אז התחלתי להתקשר לכל מיני משרדי ליווי ולשאול אם יש להם נערת ליווי עם ציצים גדולים שקוראים לה שלי. לרובם לא היה, והאחרים שלחו לי נערות ליווי חמודות, יפות, סקסיות, אבל אף אחת מהן לא הייתה שלי.

בקיצור, אם מישהו מכם מכיר את שלי, או שהתיאור שלה נשמע לו מוכר – כל פרט שיכול לעזור לי למצוא את השלי שלי, תשאירו לי פה בתגובה, אבל גם אם תחשבו לשמור אותה לעצמכם זה לא יעזור לכם, כי אני את שלי אמצא. אתם עוד תראו.