מה ההבדל בין עיסוי אירוטי ובין עיסוי מקצועי

אפריל 28, 2023 0 Comments

תחום העיסויים הוא תחום מגוון מאוד, הכולל בתוכו מגוון רחב של עיסויים בקונוטציות שונות, כאשר נקודות הקצה הן כמובן עיסוי אירוטי בתל אביב ועיסוי מקצועי, וכל השאר מתברג איפשהו על הסקאלה שביניהם.

עיסוי מקצועי הוא עיסוי שנעשה על ידי מעסה מוסמך (או מעסה מוסמכת), בוגרת קורס מקצועי בתחום העיסוי. גם בתחום הזה כמובן ישנם רמות שונות של קורסים, כאשר הקורס הבסיסי ביותר הוא קורס עיסוי שבדי שאורך מספר חודשים בסיסי ובסיומו מקבלים תעודת בוגר קורס עיסוי שוודי. חוץ מהקורס הבסיסי ישנם מסלולי לימוד ארוכים יותר שאורכים שנה, שנתיים ומכון ויינגייט אפילו מציע מסלול בן שלוש שנים, המכשיר את בוגריו כמעסים בכירים. מסלולים אלה כוללים מגוון מקצועות לימוד נוספים מעבר ללימודי עיסוי שבדי, כמו עיסוי רקמות עמוק, טכניקות עיסוי שונות וכן לימודי אנטומיה מורכבים.

להבדיל מלימודי עיסוי מקצועי, העיסוי האירוטי הוא עיסוי שונה לחלוטין, כאשר ההשראה לעיסויים הארוטיים הם כמובן המסאז'ים הנפוצים בתאילנד, הנקראים בודי-מסאג'. במקרים רבים הבחורות שמעניקות עיסוי אירוטי לא עשו קורס עיסוי ולא למדו אנטומיה, אבל הן כן יודעות איך לעשות עיסוי מפנק ומלטף, אז אם במהלך סוף השבוע האחרון נתפס לכם הגב כאשר השתוללתם עם הילדים בבריכה, עיסוי אירוטי הוא לא יהיה הפתרון המומלץ עבורכם, אבל אם אתם מרגישים ששגרת היומיום יושבת עליכם כבד מדי, ואתם רוצים לפנק את עצמכם בעיסוי מרגיע כולל פינוקים מיוחדים, עיסוי אירוטי הוא העיסוי בשבילכם.

ישנם כמובן סוגים שונים של עיסויים אירוטיים, ביניהם תוכלו למצוא את הסגנון של הבאדי מסאז' – המעסה שתעשה לכם את העיסוי תהיה ערומה והיא תתגלש עליכם תוך כדי העיסוי, יש עיסוי עם הרפייה שבמהלכו המעסה תשחרר גם את איבר מינכם "התפוס" וכדומה.

עכשיו, אחרי שהבנתם מה ההבדל בין העיסויים הללו, אתם יכולים להחליט על איזה עיסוי בא לכם היום ויאללה – פנקו את עצמכם בכל דרך שבה תבחרו.